/ Etkinlikler

ANKOS 13. YILLIK TOPLANTISI


Bu yıl ilk defa ANTALYA MARİTİM KONGRE MERKEZİNDE düzenlenen ANKOS 13. yıllık toplantısında BOOK2NET Kiosk modelimiz ile ilgili bilgi verdik, arşivleme sistemleri hakkında bir çok kurum ve kişi ile bilgi alışverişinde bulunduk.


ANKOS 12. YILLIK TOPLANTISI


26 - 28 Nisan 2012 tarihleri arasında ANADOLU ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİ KONSORSİYUMU tarafından ELAZIĞ FIRAT ÜNİVERSİTESİNDE düzenlenen 12.YILLIK TOPLANTISINA katılarak YENİ MODEL BOOK2NET KİTAP TARAMA SİSTEMLERİMİZİ kütüphane yöneticisi ve makine operatörlerine tanıtarak detaylı bilgi verme  imkanı bulduk. 


ÜNAK BİLGİYİ SANAYİLEŞTİRMEK: İNOVASYONA DAYALI YENİ DEĞER AĞI


20 - 21 EKİM 2011 Tarihleri arasında Milli Kütüphane Evsahipliğinde yapılan "ÜNAK'11 BİLGİYİ SANAYİLEŞTİRMEK: İNOVASYONA DAYALI YENİ DEĞER AĞI" toplantısına sponsor desteğinde bulunduk.


ANKOS 10. YILLIK TOPLANTISI


6 - 9 Mayıs 2010 tarihleri arasında ANADOLU ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİ KONSORSİYUMU tarafından düzenlenen 10.YILLIK TOPLANTISINA katılarak BOOK2NET KİTAP TARAMA SİSTEMLERİNİ kütüphane yöneticisi ve makine operatörlerine daha yakından tanıtma imkanı bulduk. 


FOTOĞRAFLAR


TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ ÇALIŞTAYI


Türk Kütüphaneciler Derneği tarafından düzenlenen çalıştay 25 - 27 Şubat 2010 tarihleri arasında Fatih Ali Emiri Kültür Merkezinde yapıldı.BOOK2NET  RGB modelinin tanıtıldığı etkinlikte katılımcılar DİJİTAL ARŞİVLEME sistemleriyle ilgili görüşlerini paylaşma imkanı buldu.


ÜNAK BİLGİ: FARKLILIK ve FARKINDALIK


09 - 11 EKİM 2008 Tarihleri arasında Yaşar Üniversitesi tarafından organize edilen "ÜNAK'08: BİLGİ; FARKLILIK ve FARKINDALIK" toplantısına sponsor desteğinde bulunduk.


SOSYAL SORUMLULUK FAALİYETLERİ


Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı Büro Makineleri Dalında eğitim gören öğrencilerimizin aldıkları mesleki eğitim kalitesinin arttırılması için destek vermeye devam ediyoruz. ŞİŞLİ EML


Sosyal sorumluluk faaliyetleri çerçevesinde LÖSEV'e sağlanan Baskı Makinesi desteği sarf malzeme ihtiyaçları konusunda halen devam etmektedir.   LÖSEV

EBM LTD. STİ. Her Hakkı Saklıdır | Gizlilik Bildirimi | Mavigen Digital Agency