Gizlilik İlkeleri ve Site Kullanım Koşulları

Kullanım Şartları / Yasal Bilgi

 

Bu siteyi kullanmaya başlamadan önce aşağıda sıralanan maddeleri lütfen dikkatle okuyunuz. Bu Web sitesini kullanmaya başlamakla(erişmekle) aşağıda belirtilen tüm koşulları ve hükümleri kabul etmiş sayılmaktasınız. Aşağıda verilen Koşul ve Şartların tamamını kabul etmediğiniz takdirde, bu Site’ ye girmemeniz gerekmektedir.

 

Tüm marka ve / veya ürün isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır. Sitede belirtilen tüm marka, model ve alt modellerin tüm hakları marka sahibine aittir. Sitede sadece ürün tanımlama amacı ile kullanılmıştır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmaların tescilli markasıdır.

 

BOOK2NET – ESTE – RONGDA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ, GESTETNER YETKİLİ TEKNİK SERVİS MERKEZİ olarak bu markaların GARANTİ hizmetleri verilir, EBM Ltd. Şti. diğer markaların yetkili teknik servisi ve yetkili satıcısı değildir, özel servis hizmetleri verilir.

 

EBM LTD. ŞTİ.  web sitesinde yer alan her türlü içerik, bilgi, görsel malzeme, data, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek toparlanmış olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde EBM LTD. ŞTİ. tarafından garanti edilmemektedir.

 

Bu internet sitesindeki bütün ürün bilgileri, fiyat bilgileri ve teknik bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. EBM LTD. ŞTİ. için bir bağlayıcılığı yoktur. Bu internet sitesinde yer alan tüm bilgi, belge ve tasarım önceden bildirimde bulunmadan değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

 

Diğer web sitelerine linkler, yalnızca kolaylık olması amacıyla temin edilmiştir. EBM LTD. ŞTİ., bu siteleri desteklemez ve içeriklerinden sorumlu değildir. EBM LTD. ŞTİ., bu Site’den bağlantı verilen üçüncü şahıslar tarafından yaratılan veya yayınlanan hiçbir sitedeki hiçbir ürün ve malzeme için sorumluluk yüklenmez ve bu konuda hiçbir beyan veya garanti vermez.

 

Bu site, EBM Elektronik Baskı Makineleri Servis ve Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

 

Bu sitede kullanılan tüm içerik ve görsellerin kullanım hakları EBM LTD. ŞTİ.ne aittir. Site içindeki yazıların tamamı ya da kısmen kopyalanması yasaktır. Aksi davrananlar için kanuni takip yapılacaktır.

 

Kullanıcı bu taahhütnamenin her bir maddesini ayrı ayrı okuduğunu, anladığını ve taahhütname içeriğine uyacağını kabul beyan ve taahhüt etmektedir.

 

İş bu web sitesi, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilir ve yorumlanır. Bu Sitenin kullanım koşulları ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerli olup, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.

 

www.ebmltd.com.tr  sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir.

EBM LTD. STİ. Her Hakkı Saklıdır | Gizlilik Bildirimi | Mavigen Digital Agency